Tuto službu aktuálně NEPOSKYTUJEME. Děkujeme za pochopení.

Světelná reklama je formou propagace, kterou lze využít za snížené viditelnosti, například u světelných hodin s nočním provozem. V současnosti, kdy již běžné formy reklamy ztrácí svůj efekt, je tato podoba možnou alternativou, která zaujme široký okruh potenciálních zákazníků.

Realizujeme světelné panely, boxy, plastické svítící nápisy, totemy, pylony a další formy světelné reklamy pro obchody, firemní pobočky, zábavné podniky a jiné objekty. Světelná reklama má tu výhodu, že pracuje i za denního světla a nejedná se tak výhradně o noční prvek.

Naše realizace světelných reklam jsou vždy originální a přesně na míru klientovým požadavkům, pokud si to bude zákazník žádat, nainstalujeme světelnou reklamu i na hůře přístupná místa či na problematické plochy. Záleží jen na vás, jestli chcete zářivou reklamu jako z Las Vegas, nebo méně nápadné, sofistikované provedení.

Nabízíme tyto základní typy světelné reklamy:

  • Světelné boxy
  • Plastické znaky a loga

Úkázky realizací světelných reklam

 
Světelné logo NAVOS výšky 1,5 m. Více informací zdeSvětelné logo NAVOS výšky 1,5 m. Více informací zde
Světelný box pro Vinum PrincepsSvětelný box pro Vinum Princeps
Komplexní realizace informačního systému holešovského nádraží.Více informací zdeKomplexní realizace informačního systému holešovského nádraží.
Více informací zde
Náš světelný box na provozovněNáš světelný box na provozovně
Světelný totem KromtransSvětelný totem Kromtrans
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite