Úvodní stránka>Aktuality>Světelné logo NAVOS

Nejnovější aktuality

Založeno 1997

Po důkladné přípravě jsme 21.8.2014 nainstalovali na výškovou budovu společnosti NAVOS Kroměříž světelnou reklamu v podobě firemního loga.

Rozměr konstrukce pro umístění je 10x2m. Tento zároveň odpovídá přibližné velikosti loga. Na realizaci byly použity nejmodernější LED moduly v počtu 420. Každý modul obsahuje 3 světelné body. Použití těchto prvků znamená výraznou úsporu elektrické energie při následném provozu.

Realizace obsahovala zpracování projektu, kompletní příprava 3D světelného loga, elektroinstalační, zámečnické práce a instalaci světelného loga na budovu.

Na celém díle se tedy podílelo více profesí, nejen grafici, výsledek pak září nad městem Kroměříž, které je velmi vyhledáváno turisty pro svůj zámek i další krásy a pamětihodnosti.

Co přináší světelné logo?

Světelné logo společnosti Navos se pyšní krásnými barvami a světelnými prvky, které ho dokážou neskutečně rozzářit, nepůsobí ale nijak vtíravě a barvy jsou v souladu s filozofií společnosti. Pro tuto již velice úspěšnou firmu má tento nápis nemalý přínos:

  • Je nejlepší reklamou a reprezentací
  • Oslovuje přímo potenciální zákazníky
  • Vylepšuje atraktivitu výškové budovy
  • Přitahuje pohledy všech obyvatel Kroměříže

Základem barevného provedení loga Navos jsou tři barevné odstíny, tedy světle zelená, tmavější zelená a bílá, to vše propojeno v jediný celek, který působí kompaktně a přesně vystihuje, co je cílem společnosti tohoto jména, tedy distribuce kvalitních hnojiv nejen v oblasti Moravy.

Jsme hrdí na to, že jsme mohli podpořit know-how a důvěryhodnost této progresivní společnosti.

Realizace velkoplošného loga NAVOS

 
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite