Úvodní stránka>Aktuality>NOVINKA - Produkční digitální tiskárna

Rychlý, vysoce kvalitní, profesionální digitální tisk. To jsou 3 základní charakteristiky nového tiskového stroje, který rozšířil naše technologické možnosti.

Produkční tiskárna, kterou jsme pořídili je určena všude tam kde zákazník požaduje rychlé řešení středně velkých sérií letáků nebo malého i většího počtu vizitek, pozvánek, plakátů. Možných aplikací je nespočet, záleží jen na sladění požadavku zákazníka a našeho doporučení.

Nedostižná kvalita tisku spolu s robustní konstrukcí, profesionálním zpracováním a dělá z tohoto produkčního stroje ideální vstupní řešení do světa digitálního tisku. Za vše také hovoří rozlišení 1200x1200 DPI, barevná stabilita a široká škála použitelných papírů do 350 g/m2. Maximální formát použitelného papíru je SRA3, což v reálu odpovídá 320x450 cm. Díky tomuto rozměru jsme schopni zajistit po ořezu i tiskoviny bez bílých okrajů, které jsou běžné na tiskárnách A3.

Pro tisk máme připraveny a budeme používat papíry speciálně určené pro digitální tisk. Toto zaručí další stupeň garantované kvality tisku.

Těšíme se na spolupráci a máme pro vás malý dárek v podobě 30% slevy na digitální tisky z tohoto stroje (po slevě - barevná A4 na papír do 130g/m2 za 7,- Kč, barevná A3 na papír do 130g/m2 za 14,- Kč). Sleva bude poskytnuta na vyžádání a platí do 31.12.2016.

Veškeré informace o cenách jsou uvedeny bez DPH.

Produkční digitální tiskový stroj pro kvalitní a rychlý tisk

 
Celkový pohled na tiskárnuCelkový pohled na tiskárnu
Velkokapacitní tonerové náplněVelkokapacitní tonerové náplně
Dotyková řídící jednotkaDotyková řídící jednotka
Zařízení pro kalibraci barevZařízení pro kalibraci barev
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite