Úvodní stránka>Představení firmy DUNA Graphics
Založeno 1997

I když jsme zkušení, stále se rozvíjíme a zdokonalujeme...

Vážení zákazníci,

společnost DUNA Graphics, s.r.o. byla založena v roce 1997 jako studio zabývající se grafickými návrhy propagačních materiálů a tvorbou webových stránek pro místní společnosti. Díky na tehdejší dobu kvalitním realizacím firma získala řadu zakázek i mimo region svého sídla. To umožnilo její postupný rozvoj. Narůstající množství požadavků však vyžadovalo změnu přístupu a zavedení výrobních technologií pro realizace finálních produktů. V současné době firma realizuje podstatnou část zakázek na vlastních řezacích plotrech, disponuje technologií pro velkoplošný tisk, potisk textilu a výrobu tiskovin.

Při své práci se opíráme o dlouholeté zkušenosti získané praxí a o získávání znalostí průběžným studiem nejnovějších materiálů a technologií. Stále držíme vysoký standard v kvalitě grafických návrhů, naše pracoviště jsou vybavována nejmodernějším softwarem pro zpracování zákaznických dat. Zákazník u nás získává v současné době komplexní servis od návrhu po finální realizaci.

Samostatnou kapitolou činnosti firmy je tvorba webových stránek. Na trh jsme vstoupili v době, kdy prezentace na internetu byly v plenkách. Od čistě statických stránek jsme postupně prošli přes jednoduché databázové systémy k rozsáhlým řešením využívajícím nejsilnější nástroje serverů a prohlížečů. Našim zákazníkům doporučujeme optimální řešení podle typu informací, které potřebují prezentovat či zpracovávat v rámci své aplikace. To nejen s ohledem na účel, ale i finanční možnosti.

Rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme s řešením požadavků.
Aleš Kouřil a Ing. Antonín Dušek - jednatelé společnosti

DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite