Úvodní stránka>Potisk textilu

Hledáte výrobu menší, střední série potisku triček, montérek, reflexních vest? Pomůžeme Vám nejen s tím, ale i v případě, že potřebujete jen jeden kus.

Technologie

Digitální technologie k plnobarevnému potisku ve vysoké kvalitě

Tato technologie otevírá nové možnosti na poli reklamních i individuálních zakázek. Její výhodou je krátká předtisková příprava, precizní a plnobarevný tisk bez rušivých kontur, možnost využití vlastních kreativních návrhů a tisk až do formátu A3. Výsledný obrázek je odolný vůči běžnému praní a UV záření. Technologie umožňuje potisk celé škály materiálů, od bavlny přes směsové a umělé materiály, riflovinu, montérky atp.

FLEX technologie pro jednobarevný potisk textilu

Nenáročná technologie umožňuje přenesení jednoduchých nápisů a firemních log na textil. Výborně se hodí pro potisk dresů a často praných pracovních oděvů. Výhodou jsou přesně ohraničené kontury grafiky i možnost výroby již od 1 kusu. Realizovat je možné libovolně velké motivy.

Sublimace na textil

Jedinečnost technologie spočívá v možnosti potisku textilií tak, že barva dokonale splyne s materiálem. Jeho výhodou je také extrémní odolnost vůči oděru, seprání, vyblednutí a ekologická nezávadnost. Nejčastější využití nachází při potisku sportovních dresů a reflexních vest s podílem umělých vláken, avšak umožňuje také přenesení vlastních obrázků a fotografií. Kvůli zachování původní barevnosti motivu dovoluje tato technologie pouze tisk na bílý textil 100% polyester, avšak s výbornou kvalitou prokreslení detailů a barevných přechodů.

 

Úkázky potisku textilu

 
Potisk reflexní vestyPotisk reflexní vesty
Potisk reflexní vestyPotisk reflexní vesty
Potisk reflexní vestyPotisk reflexní vesty
Ukázka tisku loga na reflexní vestuUkázka tisku loga na reflexní vestu
Vzorková vesta s ukázkou různých motivůVzorková vesta s ukázkou různých motivů
Potisk montérekPotisk montérek
Potisk triček s erbem pro obec StřílkyPotisk triček s erbem pro obec Střílky
Ukázka plnobarevného potisku s použitím bílé barvyUkázka plnobarevného potisku s použitím bílé barvy
Realizace firemních tričekRealizace firemních triček
Realizace triček pro Rádio Kroměříž s použitím fototisku a bílé barvyRealizace triček pro Rádio Kroměříž s použitím fototisku a bílé barvy
Vzorkování triček včetně ukázky bílého potiskuVzorkování triček včetně ukázky bílého potisku
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite