Úvodní stránka>Potisk textilu

Hledáte výrobu menší, střední série potisku triček, montérek, reflexních vest? Pomůžeme Vám nejen s tím, ale i v případě, že potřebujete jen jeden kus.

Technologie

Digitální technologie k plnobarevnému potisku ve vysoké kvalitě

Tato technologie otevírá nové možnosti na poli reklamních i individuálních zakázek. Její výhodou je krátká předtisková příprava, precizní a plnobarevný tisk bez rušivých kontur, možnost využití vlastních kreativních návrhů a tisk až do formátu A3. Výsledný obrázek je odolný vůči běžnému praní a UV záření. Technologie umožňuje potisk celé škály materiálů, od bavlny přes směsové a umělé materiály, riflovinu, montérky atp.

FLEX technologie pro jednobarevný potisk textilu

Nenáročná technologie umožňuje přenesení jednoduchých nápisů a firemních log na textil. Výborně se hodí pro potisk dresů a často praných pracovních oděvů. Výhodou jsou přesně ohraničené kontury grafiky i možnost výroby již od 1 kusu. Realizovat je možné libovolně velké motivy.

Sublimace na textil

Jedinečnost technologie spočívá v možnosti potisku textilií tak, že barva dokonale splyne s materiálem. Jeho výhodou je také extrémní odolnost vůči oděru, seprání, vyblednutí a ekologická nezávadnost. Nejčastější využití nachází při potisku sportovních dresů a reflexních vest s podílem umělých vláken, avšak umožňuje také přenesení vlastních obrázků a fotografií. Kvůli zachování původní barevnosti motivu dovoluje tato technologie pouze tisk na bílý textil 100% polyester, avšak s výbornou kvalitou prokreslení detailů a barevných přechodů.

 

Úkázky potisku textilu

 
Potisk reflexní vestyPotisk reflexní vesty
Potisk reflexní vestyPotisk reflexní vesty
Ukázka tisku loga na reflexní vestuUkázka tisku loga na reflexní vestu
Vzorková vesta s ukázkou různých motivůVzorková vesta s ukázkou různých motivů
Potisk montérekPotisk montérek
Potisk triček s erbem pro obec StřílkyPotisk triček s erbem pro obec Střílky
Ukázka plnobarevného potisku s použitím bílé barvyUkázka plnobarevného potisku s použitím bílé barvy
Realizace firemních tričekRealizace firemních triček
Realizace triček pro Rádio Kroměříž s použitím fototisku a bílé barvyRealizace triček pro Rádio Kroměříž s použitím fototisku a bílé barvy
Vzorkování triček včetně ukázky bílého potiskuVzorkování triček včetně ukázky bílého potisku
DUNA Graphics, s.r.o. | Vrchlického 701, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite