Úvodní stránka>Samolepky a etikety

Nabízíme realizaci samolepek a etiket na míru klientovi a jeho firemnímu či soukromému cíli. Jedná se o skvělý způsob nenásilné propagace, ovšem takové samolepky mohou posloužit i při zabezpečení objektů nebo pro lepší informovanost zákazníků, obchodních partnerů i zaměstnanců.

Etikety a samolepky vyrábíme v malých i větších sériích, většinou v libovolném tvaru i rozměru, klientovi je pak předložíme na speciálním archu.

Zajistíme vám výrobu těchto typů samolepek a etiket:

Kromě běžných samolepek se zaměřujeme také na výrobu z méně známých materiálů. Samolepky můžeme dle požadavku klienta potáhnout laminovací fólií, která zajistí dokonalou ochranu proti UV záření a proti vyblednutí barev a písma.

Naše samolepky jsou realizovány pro reklamu, ale také ochrání zařízení před neoprávněným vniknutím, rovněž mohou mít čistě dekorativní charakter v interiéru.

Cenová kalkulace

Díky široké škále našich produktů jsme připraveni individuálně na požádáni zpracovat nezávaznou kalkulaci na výrobu potřebných samolepek. Neváhejte nás kontakvovat.

Ukázková kalkulace 1: 100 ks samolepek 10x10 cm se zaoblenými rohy na vinylové fólii bez laminace. Cena 7,- Kč / ks => 700,- Kč / 100 ks. Předtisková příprava výrobních dat 250,- Kč jednorázově (při opakované výrobě se neúčtuje). Celková cena zakázky  950,- Kč + DPH. Cena je bez grafického návrhu, který může zákazník dodat vlastní nebo jej připravíme.

Ukázková kalkulace 2: 100 ks samolepek 9x5 cm (velikost běžné vizitky) se zaoblenými rohy na vinylové fólii bez laminace. Cena 3,15 Kč / ks => 315,- Kč / 100 ks. Předtisková příprava výrobních dat 250,- Kč jednorázově (při opakované výrobě se neúčtuje). Celková cena zakázky  565,- Kč + DPH. Cena je bez grafického návrhu, který může zákazník dodat vlastní nebo jej připravíme.

Ukázky samolepek a etiket

 
Samolepky na čirém podkladu, bílý tiskSamolepky na čirém podkladu, bílý tisk
Samolepky na zakázku připravené k řezáníSamolepky na zakázku připravené k řezání
Samolepky na autobaterieSamolepky na autobaterie
Etikety na slivovici a archuEtikety na slivovici a archu
Ukázka aplikace fotoluminiscenčních svítících samolepekUkázka aplikace fotoluminiscenčních svítících samolepek
Plombovací samolepky na archuPlombovací samolepky na archu
Ukázka zničení plombovací samolepky po nalepeníUkázka zničení plombovací samolepky po nalepení
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite