Úvodní stránka>Aktuality>Realizace informačního systému nádraží v Holešově

Nejnovější aktuality

Založeno 1997

V roce 2010 bylo otevřeno zrekonstruované holešovské nádraží a orientační prvky v novém vizuálu Českých drah má na svědomí DUNA Graphics.

Realizace obsahovala řadu informačních tabulí z tvrzeného PVC usazených v kvalitních hliníkových rámech, několik prosvícených boxů s navigačními prvky a v neposlední řadě světelné boxy označující název nádraží. Naše společnost se tedy podílela na novém nádraží pro mnoho klientů Českých drah, které je nyní modernizováno do podoby plně odpovídající evropským normám.

Spokojenost klienta

Ozývají se kladné ohlasy nejen od zadavatele této práce, ale také od těch, kteří využívají prostory nového nádraží. Cestující mají nyní spoustu informací na viditelných místech, to vše ve stylovém a správně barevném kabátku, jak je pro naši firmu obvyklé. Konec konců, pokud budete cestovat z Holešova, můžete posoudit sami. A pokud nejste z této oblasti, prohlédněte si fotografie níže. Informační tabule pro Holešovské nádraží jsme vyrobili na míru dle požadavků klienta, tak, aby byly dobře viditelné nejen ve dne, ale také v nočních hodinách.

Kvalita a výdrž našich informačních prvků

Veškeré informační prvky a tabule na Holešovském nádraží se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, ale i odolností. To znamená, že by měly vydržet minimálně po dobu jedno desetiletí, samozřejmě i mnohem déle. Rozdíl je ale mezi venkovními grafickými prvky a těmi vnitřními. Exteriérové tabule a boxy musí často odolávat značnému náporu klimatických podmínek a právě hliníkové rámy a tvrzené PVC jsou materiály, které to dokážou.

Fotogalerie realizace informačního systému holešovského nádraží

 
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite