Úvodní stránka>Cedule a plachty>Reklamní a informační cedule

Reklamní a informační cedule vyrábíme na dřevo, plast, sklo a kov, záleží na požadavku zákazníka. Ten si také může vybrat vhodnou tloušťku v rozmezí od 1 mm do 10 mm a rozměr, který mu bude vyhovovat.

Maximální rozměry informační cedule z naší dílny můžou být 3x2 metru. Pokud se jedná o realizaci větších ploch, ty vytvoříme skládáním jednotlivých desek do celku. Tato metoda skládání informačních cedulí se nazývá panelování.

Materiály pro výrobu reklamních a informačních tabulí nám může klient dodat z vlastních zásob, případně je zajistíme. Na skladě máme plasty, další materiály, jako dřevo, kov či sklo nám dodávají naši subdodavatelé.

Realizace cedulí

Nejprve vytvoříme grafický návrh, může nám ho ale dodat také zákazník. Realizace reklamních a informačních tabulí probíhá na velkoplošné tiskárně, která disponuje vysokým rozlišením, nebo na řezacím plotru, z fóliových motivů. Povrch výsledného reklamního potisku opatříme UV laminací, která zajistí ochranu proti slunečnímu záření a jeho následkům.

Pokud si to bude klient přát, instalaci provedeme přímo na místě, kde bude reklamní či informační cedule používána.

Chcete vysoce elegantní a kvalitní doplnění designu firemního interiéru či kanceláře? Od roku 2016 pro vás tiskneme také do rozměru 30x40 cm, na dřevo, kov, plast i sklo.

DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite