Úvodní stránka>Světelné panely a boxy

TUTO SLUŽBU AKTUÁLNĚ NEPOSKYTUJEME. Děkujeme za pochopení.

Jsou vhodnými reklamními poutači, které zajistí, aby se sídlo vaší společnosti, prodejny nebo restaurace stalo nepřehlédnutelné.

Světelné reklamy vyrobíme v nejrůznějších tvarech a velikostech. Na grafiku používáme speciální translucentní fólie pro světelnou reklamu. Tyto fólie zaručují vynikající rozptyl světla a časově prakticky neomezenou barevnou stálost. Veškeré světelné panely nabízíme včetně montáže.

Zdroj světla

Jako zdroj světla používáme zářivky nebo LED diody s dlouhou životností. Ty jsou ideální moderní prosvětlovací prvek. Nízké napětí - 12V, velmi nízká spotřeba a extrémně dlouhá životnost. Umožňuje kombinaci s různými materiály. Uvedené technologie jsou vhodné pro použití jak v interiéru, tak v exteriéru.

Jaký je obvyklý postup?

Pořídíme nebo nám dodáte fotografie vaší provozovny. V našem studiu do fotografií zakomponujeme návrh světelných nadpisů. Spolu s těmito návrhy vám předložíme předběžnou cenovou kalkulaci. Výroba a montáž je pak otázkou několika dnů či týdnů - podle rozsahu prací. Světelné panely z hliníkových profilů nabízíme i bez grafiky pro vaše další zpracování.

Úkázky realizací světelných reklam

 
Světelné logo NAVOS výšky 1,5 m. Více informací zdeSvětelné logo NAVOS výšky 1,5 m. Více informací zde
Světelný box pro Vinum PrincepsSvětelný box pro Vinum Princeps
Komplexní realizace informačního systému holešovského nádraží.Více informací zdeKomplexní realizace informačního systému holešovského nádraží.
Více informací zde
Náš světelný box na provozovněNáš světelný box na provozovně
Světelný totem KromtransSvětelný totem Kromtrans
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite