Úvodní stránka>Plastické znaky a loga
Založeno 1997

TUTO SLUŽBU AKTUÁLNĚ NEPOSKYTUJEME. Děkujeme za pochopení.

3D loga, nápisy a znaky dodají vaši přezentaci eleganci a styl.

Polystyrénové znaky a nápisy

Nabízíme polystyrénové znaky a loga, vyrobené z extrudovaného polystyrenu. Struktura tohoto materiálu není z běžných pěnových kuliček, takže se nedrolí a je vhodná právě pro realizaci plastických prvků, které mají za cíl upoutat potenciálního zákazníka.

Na polystyren provádíme kvalitní povrchovou úpravu fasádními barvami, takže vzniklé nápisy, loga, či znaky budou lákat barvami, ale také déle vydrží. Navíc můžete zvolit jakékoliv tvary i barevná provedení.

3D znaky, loga a nápisy z kovu

Kovové 3D znaky, nápisy a loga tvoří boční konstrukce z ohýbaného kovu, čelní strana je pak vyrobena z plexiskla. Vytvoříme tyto reklamní a informativní prvky v různých velikostech, tvarech a barevných provedeních, skvěle se dají kombinovat s našimi plastickými znaky z polystyrenu.

Realizujeme nejen jednodušší podoby 3D log, znaků a nápisů z kovu, ale také složitější instalace na těžko dostupných místech.

Tyto reklamní a informativní prvky mohou být dokonce podsvíceny, takže budou přitahovat zákazníky také za snížené viditelnosti.

Úkázky realizací světelných reklam

 
Světelné logo NAVOS výšky 1,5 m. Více informací zdeSvětelné logo NAVOS výšky 1,5 m. Více informací zde
Světelný box pro Vinum PrincepsSvětelný box pro Vinum Princeps
Komplexní realizace informačního systému holešovského nádraží.Více informací zdeKomplexní realizace informačního systému holešovského nádraží.
Více informací zde
Náš světelný box na provozovněNáš světelný box na provozovně
Světelný totem KromtransSvětelný totem Kromtrans
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite