Úvodní stránka>Aktuality>Otestovali jsme náš polepovací team

Nejnovější aktuality

Založeno 1997

Co by mohlo lépe prověřit náš polepovací team než sportovní úprava vozidla s velkým množstvím prolisů a ohybů. Dílo se podařilo. Podívejte se na fotografie výsledku i průběhu realizace.

Realizace celoplošného polepu auta Renault Clio. Použity špičkové CarWrap fólie potisknuté velkoplošným tiskem. Celý polep je chráněný 3D laminační fólií pro zvýšení UV a mechanické odolnosti.

Členitost ploch na tomto autě prověřila nejen kvalitu používaných materiálů, ale i zručnost našeho realizačního týmu.

Nový design vozu

Změna, která se udála s tímto vozem je skutečně neuvěřitelná, a ukázalo se, že i pouhý polep karoserie může z auta učinit také reklamní a propagační prostředek. Změna designu vozu přispěje také k lepší tváři vaší společnosti a každý si vás bude pamatovat. Jen se podívejte na fotografie níže, jak se nám tato realizace vydařila.

Byly zvoleny samozřejmě takové barvy, vzory a formáty písma, které korespondují s duší pivovaru a vařeného piva. Jedná se tedy o atraktivní „pivní zbarvení“, kde dominují hnědá a samozřejmě zlatavá barva, proložené nezbytnými pivními bublinkami. Dali jsme si opravdu záležet a je to vidět na každém detailu.

Vysoká odolnost fólie

Povrch automobilu pro pivovar Maxmilian je potažený vysoce kvalitní 3D laminační fólií, která dokáže odolávat klimatu a zvyšuje celkovou rezistenci a vlastně i ochranu samotné karoserie. Tato fólie ochrání barvy proti vyblednutí v důsledku nadměrného slunečního záření, i náporu vlhkosti a zajistí, aby nedošlo k mechanickým poškozením kamínky ze silnice nebo různými nečistotami.

Proč právě naše polepy na auta?

V tvorbě polepů na auta již nejsme žádní začátečníci a náš pracovní tým je schopen pružně reagovat na požadavky klienta. Naše polepy automobilů se vám vyplatí hned z několika pohledů:

  • Jsou levné vzhledem ke kvalitně designu a ochraně karoserie
  • Tvoříme polepy na auta podle individuálních požadavků klientů
  • Pracujeme se špičkovými materiály
  • Změníme zcela design vozu a tím ho učiníme atraktivním
  • Pracujeme rychle, přesně a bez zbytečných chyb
  • Polepy realizujeme i na velice členité povrchy, konec konců Renault Clio pivovaru Maxmilian je toho důkazem
  • Zajistíme nejen vizuální prvky, ale také ochranu pro lak karoserie
  • Pracujeme s mnoha odstíny barev
  • Jsme zkušeným týmem profesionálů v oblasti grafiky a reklamy

Polep auta Renault Clio pro pivovar Maxmilian

 
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite