Úvodní stránka>Reklamní polepy>Polepy výloh obchodů a firem

Další informace

Založeno 1997

Vkusným polepením výlohy či provozovny upoutáte potenciální zákazníky. A zákazník je ten pro koho poskytujeme jakožto podnikatelé své služby. Nechte jej tak projít bez povšimnutí. Pokud zrovna vaši službu nebo zboží nepotřebuje, určitě si vaši provozovnu zapamatuje.

Nabízené reklamní polepy jsou určeny také pro exteriér či interiér firmy, obchodu, a zejména pro výlohy či jiné prosklené a vstupní vertikální plochy. Vytvoříme stylové a výstižné texty i grafické prvky polepů výloh, které budou přitahovat zákazníky a vaší firmě budou dělat dobré jméno.

Provozujete svou živnost mobilním způsobem a jste majitelem stánku na kolech? Zajistíme vám originální designový polep mobilního stánku podle vašich představ.

A nemůžeme nezmínit speciální okenní fólie, které využíváme při našich realizacích. Jsou vyrobené tak, aby jejich grafické prvky byly vidět pouze zvenku, tedy ze strany potenciálního zákazníka.Zevnitř se jeví jako průhledné. Tyto firemní polepy se můžou stát také součástí interiéru, tedy dveří a jiných průhledných ploch tam, kde sídlí více kanceláří.

Cena polepů

Jsou stanovovány individuálně na základě velikosti a složitosti realizace. Cena může být například 200,- Kč za jednoduchý nápis, 1.000,- Kč za větší nebo také 15.000,- Kč za celkové polepení výlohy.

Žádejte cenovou kalkulaci vždy před zahájením realizace.

 

Ukázky rekladmích a designových polepů výloh

 
Realizace polepu vstupu do provozovny DC4. Použití fólií s imitací pískovaného sklaRealizace polepu vstupu do provozovny DC4. Použití fólií s imitací pískovaného skla
Realizace polepu výloh, štítu, cedulí, světelné reklamy COOLYOGURTRealizace polepu výloh, štítu, cedulí, světelné reklamy COOLYOGURT
Polep vstupu do cukrárny ve Fryštáku. Kombinace klasických a okenních fólií s UV laminací.Polep vstupu do cukrárny ve Fryštáku. Kombinace klasických a okenních fólií s UV laminací.
Realizace polepů v exteriéru hotelu LaFresca KroměřížRealizace polepů v exteriéru hotelu LaFresca Kroměříž
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite