Další informace

Založeno 1997

Igelitové PE tašky s potiskem jsou účinným reklamním prostředkem, který za minimální náklady prezentuje Vaši firmu široké veřejnosti. Na rozdíl od různých propagačních letáků, jenž většinou končí v odpadkovém koši dříve než si někdo prohlédne jejich obsah, poskytují igelitové PE tašky užitnou hodnotu, čímž je jejich životnost mnohem delší. Vaši reklamu tak má šanci zhlédnout mnoho potencionálních zákazníků. Igelitové PE tašky si můžete vybrat z mnoha rozměrů a barev.

Používáte plastové tašky pro balení Vašich produktů? Využijte nesporný potenciál tohoto obalového materiálu! Nechte si je jednoduše potisknout! Potisk tašek je účinnou a velmi efektivní formou mobilní propagace.

Každé poptávce se věnujeme individuálně, cenu Vám zašleme v nejkratším možném čase. Pro vytvoření seriózní cenové nabídky musí Vaše poptávka obsahovat - velikost a barvu tašky, počet tiskovýchbarev z jedné nebo i z druhé strany tašky (a pokud z obou stran, tak zda se jedná o stejný motiv tisku na obě strany tašky), počet tašek
Omezení:

  • nelze tisknout plnobarevný CMYK,
  • nelze tisknout až do krajů tašky,
  • ani přes spodní sklad tašky a přes horní proseknuté držadlo,
  • minimální obvyklé výrobní množství 500 ks
DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite