Úvodní stránka>Registrace domén

Základem každých webových stránek je volba vhodného doménového jména. Při návrhu klademe důraz nejen na základní parametry jako je název firmy, ale i na obsah činnosti zadavatele a snadnou zapamatovatelnost. Nedoporučujeme registrovat a následně používat více domén pro jedny webové stránky.

Pokud je vše korektně nastaveno a přesměrováno, vyhledávač pak vidí jen jednu výslednou adresu. Pokud máte pro jedny webové stránky více domén a přesměrování je realizováno chybně, zpravidla vůbec, vystavujete se riziku penalizace a propadu pozice vašich webových stránek ve vyhledávači.

Registrujeme desítky národních domén a zajišťujeme konfiguraci jejich DNS záznamů. Našim partnerským registrátorem je společnost Active24, která si dlouhodobě drží jednu z nejsilnějších pozic na trhu.

Proč registrovat doménu u nás?

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti tvorby webových stránek, spolehlivé jednání a znalosti Vám pomohou lépe zvládnout dynamicky se rozvíjející prostředí internetu a prosadit své služby či jiné aktivity. Díky našim službám získáte komplexní servis pro Vaše webové stránky.

DUNA Graphics, s.r.o. | Kojetínská 3881, Kroměříž
Vytvořeno v redakčním systému XWebSite