Úvodní stránka>Samolepky a etikety

Nabízíme realizaci samolepek a etiket na míru klientovi a jeho firemnímu či soukromému cíli. Jedná se o skvělý způsob nenásilné propagace, ovšem takové samolepky mohou posloužit i při zabezpečení objektů nebo pro lepší informovanost zákazníků, obchodních partnerů i zaměstnanců.

Etikety a samolepky vyrábíme v malých i větších sériích, většinou v libovolném tvaru i rozměru, klientovi je pak předložíme na speciálním archu.

Zajistíme vám výrobu těchto typů samolepek a etiket:

Kromě běžných samolepek se zaměřujeme také na výrobu z méně známých materiálů. Samolepky můžeme dle požadavku klienta potáhnout laminovací fólií, která zajistí dokonalou ochranu proti UV záření a proti vyblednutí barev a písma.

Naše samolepky jsou realizovány pro reklamu, ale také ochrání zařízení před neoprávněným vniknutím, rovněž mohou mít čistě dekorativní charakter v interiéru.

Cenová kalkulace

Díky široké škále našich produktů jsme připraveni individuálně na požádáni zpracovat nezávaznou kalkulaci na výrobu potřebných samolepek. Neváhejte nás kontakvovat.

Ukázková kalkulace 1: 100 ks samolepek 10x10 cm se zaoblenými rohy na vinylové fólii bez laminace. Cena 7,- Kč / ks => 700,- Kč / 100 ks. Předtisková příprava výrobních dat 250,- Kč jednorázově (při opakované výrobě se neúčtuje). Celková cena zakázky  950,- Kč + DPH. Cena je bez grafického návrhu, který může zákazník dodat vlastní nebo jej připravíme.

Ukázková kalkulace 2: 100 ks samolepek 9x5 cm (velikost běžné vizitky) se zaoblenými rohy na vinylové fólii bez laminace. Cena 3,15 Kč / ks => 315,- Kč / 100 ks. Předtisková příprava výrobních dat 250,- Kč jednorázově (při opakované výrobě se neúčtuje). Celková cena zakázky  565,- Kč + DPH. Cena je bez grafického návrhu, který může zákazník dodat vlastní nebo jej připravíme.

Ukázky samolepek a etiket

 
Samolepky na autobaterieSamolepky na autobaterie
Etikety na slivovici a archuEtikety na slivovici a archu
Ukázka aplikace fotoluminiscenčních svítících samolepekUkázka aplikace fotoluminiscenčních svítících samolepek
Plombovací samolepky na archuPlombovací samolepky na archu
Ukázka zničení plombovací samolepky po nalepeníUkázka zničení plombovací samolepky po nalepení