Svítící samolepky realizujeme na speciální samolepící materiál, který ve tmě vydává světlo. Svítící, neboli fotoluminiscenční samolepky jsou elegantní dekorací, která si najde uplatnění v mnoha typech interiérů. Fotoluminiscenční fólie, na které tiskneme grafickou podobu samolepek, vykazují vysokou svítivost a dlouhou dobu dosvitu.

Po desetiminutovém nasvícení naše samolepky krásně svítí v šeru i v úplné tmě a interiéru dodají úžasnou atmosféru. Po ztlumení nejvyšší intenzity světla vydrží takové samolepky svítit bez potíží celou noc a pro zvýšení efektu je vhodné umístit je poblíž zdroje světla. Tam, kde je osvícení méně, se tento typ samolepek příliš nehodí. Jedná se například o tyto interiéry:

  • Chodby a předsíně
  • Sklepy
  • Místnosti se zataženými žaluziemi
  • Temné místnosti

Využití svítících samolepek

Ptáte se, kde všude lze využít fotoluminiscenční samolepky? Je to zejména při dekoraci firemního i soukromého interiéru, ale také pro technické účely, příkladem je zde třeba označení únikového východu. Svítící samolepky jsou z materiálu, který se dá velmi dobře zpracovat, takže můžeme společně s klientem navrhnout i zajímavá tvarová provedení.

Svítící samolepky vyrábíme nejen na míru, ale můžete využít předchystané hotové motivy v našem eshopu:

Ukázky samolepek a etiket

 
Samolepky na autobaterieSamolepky na autobaterie
Etikety na slivovici a archuEtikety na slivovici a archu
Ukázka aplikace fotoluminiscenčních svítících samolepekUkázka aplikace fotoluminiscenčních svítících samolepek
Plombovací samolepky na archuPlombovací samolepky na archu
Ukázka zničení plombovací samolepky po nalepeníUkázka zničení plombovací samolepky po nalepení